ADEF.D400 PREPARAT USUWAJACY KLEJ I USZCZELKI spray 400 ml

20,51  29,52 
cena obniżona: promocja cenowa na produkt
wysyłka 2-3 dni robocze

WIKO PREPARAT USUWAJĄCY KLEJ I USZCZELKI bazuje na organicznych rozpuszczalnikach i zagęszczaczach, jest wolny od chlorowęglowodorów i związków aromatycznych. Wysoka skuteczność środka jest efektem połączenia mieszaniny składników aktywnych z działaniem tiksotropowym. Silne działanie rozpuszczające ułatwia pracę – szczególnie w przypadku aplikacji na powierzchniach pionowych.

WŁAŚCIWOŚCI

  • szybkie i skuteczne działanie

  • doskonałe możliwości czyszczące

  • bezproblemowo usuwa różnego rodzaju zanieczyszczenia

  • doskonale radzi sobie nawet z najtrudniejszymi resztkami

ZASTOSOWANIE
 
  • likwiduje olej, tłuszcz, żywice, smołę, resztki smarów i środków poślizgowych

  • w przemyśle, warsztatach i innych obszarach

  • czyszczenie drewna, metali, szkła i ceramiki

  • rozpuszczanie pozostałości wszelkiego rodzaju uszczelnień z głowic cylindrów, misek olejowych, pomp wodnych bądź kolektorów wylotowych

  • niezawodne usuwanie pozostałości farb, lakierów oraz zapiekłego osadu po oleju

  • rozpuszczanie trudnych resztek po klejach, na przykład: cyjnoakrylowych, anaerobowych

 

Przed zastosowaniem należy przetestować reakcję produktu z danym materiałem. Zastosowanie do wrażliwych tworzyw sztucznych, jak PVC lub linoleum nie jest zalecane.

 
SPOSÓB UŻYCIA
 

Powierzchnie przeznaczone do spryskania powinny być wolne od tłuszczu, oleju, brudu i rdzy.Najlepiej wczesniej posmarować je ZMYWACZEM MONTAŻOWYM WIKO (AMRE.D500). Proces należy wykonywać w temperaturze pokojowej (od +16°C do +25 °C). Powierzchnia nie może być zmrożona. Pojemnik przed użyciem intensywnie wstrząsnąć i wykonać próbę. Spray nanosić krzyżowo z odległości od 20 do 30cm. Powierzchnie, które nie powinny być spryskane (szczególnie te wrażliwe na rozpuszczalniki) powinny zostać zabezpieczone i zakryte przed działaniem produktu. Środek pozostawić na 15 do 20 minut by działał na powierzchni. Rozpuszczone resztki można ostrożnie usunąć skrobakiem. Następnie powierzchnia powinna zostać jeszcze oczyszczona przy pomocy ściereczki nasączonej benzyną lub woda, albo jeszcze lepiej przy pomocy twardej szczotki. Narzędzia umyć wodą bezpośrednio po aplikacji. Przy zastosowaniu produktu do usunięcia lakieru z drewna, zwykle nie występują czarne przebarwienia (za wyjątkiem drewna egzotycznego).

UWAGI

Przed użyciem należy zapoznać się z kartą techniczną i kartą charakterystki produktu.