SGR.F20 ZMYWACZ SUPER GLUE Butelka 20 ml

19,50  22,00 
cena obniżona: promocja cenowa na produkt
wysyłka 2-3 dni robocze
OPIS
 

WIKO SUPER GLUE ZMYWACZ idealnie nadaje się do usuwania pozostałości kleju z tapicerki, tworzyw sztucznych i wielu innych materiałów

 

OPIS UŻYCIA

Na przeznaczony do usunięcia klej nanieść WIKO SUPER GLUE ZMYWACZ i pozostawić na ok. 5 minut, tak by środek mógł wejśc w reakcje z klejem. Następnie klej można zeskrobać mechanicznie lub wykonując okrężne ruchy zetrzeć miękką szmatką. W przypadku czyszczenia tekstyliów zaleca się użyć chłonnej szmatki i proces czyszczenia kilkukrotnie powtórzyć. Czyszczone miejsce należy następnie dokładnie umyć letnią wodą, Po użyciu produktu dokładnie umyć ręce wodą z mydłem. Przed zastosowaniem przeprowadzić test zgodności z materiałem.

 

UWAGI

Wszystkie wartości i zalecenia bazują na kontrolowanych testach laboratoryjnych względnie na doświadczeniach praktycznych i eksperymentach w czasie normalnych warunków pracy. WIKO Klebtechnik Sp. z.o.o. nie gwarantuje tych danych i nie podnosi za nie odpowiedzialności. Z powodu wahań w czasie składowania, użycia produktu itp. WIKO Klebtechnik Sp. z.o.o nie ponosi odpoiwedzialności za rezultat zastosowania. Zalecamy gruntowne wyprobowanie działania produktu przed głównym zastosowaniem.