Taśmy dekarskie

Nasza działalność od lat poświęcona jest produkcji i sprzedaży wielu rodzajów przemysłowych taśm klejących. Chcąc zapewnić szczelność każdego budynku, w ofercie posiadamy również taśmy dekarskie. Dzięki wysokiej jakości ich wykonania oraz użyciu do tego możliwie najlepszych materiałów, udało nam się stworzyć solidne i trwałe produkty, przeznaczone do łączenia i uszczelniania membran dachowych.

Co więcej, oferujemy także możliwość produkcji taśmy samoprzylepnej na specjalne zamówienie. Rozwiązanie to pozwala się nam nieustannie rozwijać, a dodatkowo stanowi gwarancję idealnego dopasowania do wymogów stawianych przez klientów i kontrahentów. Taśmy dekarskie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie niezbędne będzie uszczelnienie poddasza, połączenie membran dachowych, uszczelnienie parapetu czy też zabezpieczenie komina.

Taśma dekarska – najlepszy sposób na szczelny dach

Decydując się na nawet najdroższe pokrycie dachowe, inwestor nigdy nie zyskuje gwarancji co do jego szczelności. Za tę kwestię odpowiedzialne są natomiast membrany dachowe, kominy, kalenice czy też naroża. Istotne jest więc poprawne zabezpieczenie wszystkich elementów konstrukcji przed przedostawaniem się wody i wilgoci w głąb samego budynku – to już zadanie dla taśmy dekarskiej.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór taśm dekarskich o różnorodnym zastosowaniu i rozmiarach, z których na pewno uda się znaleźć typ spełniający nawet najbardziej szczegółowe kryteria. Nośniki wykonane najczęściej z masy butylowej bądź włókniny polipropylenowej, osadzone na bazie kleju akrylowego – to gwarancja szczelności oraz trwałości nawet w niekoniecznie sprzyjających warunkach.

Cechy i właściwości taśm dekarskich

Wszystkie oferowane przez nas taśmy dekarskie samoprzylepne pełnią funkcję uszczelniającą. Doskonałe więc okaże się korzystanie z nich przy okazji zabezpieczenia pokryć dachowych oraz poszczególnych elementów konstrukcji budynku. To niezastąpione rozwiązanie podczas naprawy membran dachowych bądź folii paroizolacyjnych, które w trakcie montażu uległy rozerwaniu.

Niezależnie od tego, czy klient wybierze taśmy dekarskie butylowe, czy też zdecyduje się na nośnik z włókniny PP – zawsze otrzyma produkt o wysokiej sile klejenia i sporym stopniu odporności na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Zdając sobie sprawę z przeznaczenia tych wyrobów, podczas ich produkcji dbamy o zapewnienie im ochrony przed promieniowaniem UV czy wilgocią i wiatrem.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami

Wszyscy nasi specjaliści posiadają ogromne doświadczenie z zakresu produkcji i sprzedaży taśm samoprzylepnych. Chętnie pomogą więc przy doborze najlepszego wyrobu, biorąc tym samym pod uwagę typ nośnika, rodzaj kleju, a także same warunki pracy. Oferujemy taśmy wysokiej jakości, które przy prawidłowym i zgodnym z wytycznymi stosowaniu, będą mogły posłużyć naszym klientom przez naprawdę długie lata. Dlatego też zachęcamy wszystkich naszych klientów do kontaktu na różne sposoby, co znacznie usprawni cały proces szukania konkretnych produktów. Po uwzględnieniu wytycznych postaramy się znaleźć idealne rozwiązanie dla naszych partnerów biznesowych, gwarantując tym samym solidność i niezawodność naszych produktów.