Taśmy foliowe

Szeroka gama taśm dwustronnie klejących o nośniku foliowym, pozwoli każdemu z naszych klientów wybrać odpowiedni ich typ, w pełni dostosowany do konkretnego zapotrzebowania. Oferowane przez nas produkty stanowią niezbędny element w wielu dziedzinach przemysłu, jednak świetnie sprawdzą się również w warunkach domowych.

Dobór dokładnie sprecyzowanego typu taśmy ma kluczowe znaczenie w kontekście jej późniejszego użytkowania i funkcjonalności. Dlatego też, przy przeglądaniu oferty warto zwracać uwagę na zdolności wytrzymałościowe oraz ogólne parametry konkretnej grupy produktów. Tylko w ten sposób uda się wybrać taśmę, która spełni nawet najśmielsze oczekiwania i zapewni wytrzymałość łączenia na danej powierzchni.

Szeroki wybór dwustronnych taśm foliowych

Dostępne w naszym sklepie taśmy dwustronne z folii różnią się od siebie nie tylko wymiarami. Niezwykle istotne są ich właściwości oraz konkretne przeznaczenie, szerzej wymienione w opisie poszczególnych produktów. Taśmy różnią się od siebie przede wszystkim typem nośnika oraz zastosowaną na nich powłoką klejącą. Spośród wszystkich możemy wyróżnić kilka najpopularniejszych rodzajów:

  • Taśmy o nośniku poliestrowym z klejem akrylowym – nazywane inaczej „banerowymi”. Posiadają wszechstronne zastosowanie, a to z uwagi na ich wysoką odporność na działanie warunków atmosferycznych i zdolność zewnętrznego montażu. Często przydają się przy klejeniu bannerów reklamowych;

  • Taśmy o nośniku polietylenowym z klejem typu hot-melt – wykorzystywane głównie w poligrafii i reklamie, jednak bardzo przydatne również przy podklejaniu wykładzin. Posiadają zróżnicowaną przylepność w zależności od stron klejenia. Nie są odporne na działanie warunków atmosferycznych, przez co przeznacza się je wyłącznie do zastosowań wewnętrznych;

  • Taśmy o nośniku polipropylenowym z klejem kauczukowym – bardzo popularne taśmy montażowe. Klej typu hot-melt gwarantuje niezwykle mocne wiązanie tuż po samej aplikacji, a solidne wykonanie nośnika gwarantuje mu pełną wytrzymałość przy niemal każdym zastosowaniu. Produkty te przeznaczone są najczęściej do łączenia folii polipropylenowych, listew cenowych czy też papieru i kartonów.

Wybór odpowiedniej taśmy dla swojego zastosowania nie jest łatwym zadaniem. Dlatego też, nieustannie zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie pomogą dobrać produkt spełniający oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Wysoka jakość produktów tworzonych na zamówienie

Wszystkie taśmy dwustronne foliowe, widoczne w ofercie są wykonywane wyłącznie w naszym zakładzie produkcyjnym. Dlatego też, nie mamy żadnego problemu z tworzeniem taśm pod specjalne zamówienie klientów. Wystarczy się z nami skontaktować i przedstawić swoje wytyczne dotyczące przeznaczenia takich produktów. Z pewnością sprawimy, że wszystkie taśmy foliowe dwustronnie klejące spełnią swoje zadanie i będą służyły naszym klientom przez lata. Jednocześnie zachęcamy do kontaktu w sprawach doboru taśm widniejących już w naszej ofercie – tylko w ten sposób zakupy w naszym sklepie internetowym staną się szybkie, bezproblemowe i pożyteczne.