Uszczelki

Szeroki wybór uszczelek w naszym sklepie, z pewnością pozwoli każdemu klientowi wybrać rodzaj, który sprosta jego najśmielszym oczekiwaniom. Oferta skierowana jest zarówno do klientów prywatnych, używających poszczególnych aplikatorów w warunkach domowych, jak i do przedstawicieli wielu branż z różnych sektorów przemysłu.

Uszczelki samoprzylepne są dziś często stosowane przez wzgląd na swoją uniwersalność i łatwość w montażu. Dodatkowo dobre parametry wytrzymałościowe przekładają się na ilość zastosowań, a sposób wykonania gwarantuje trwałość podczas pracy. Dostępne w ofercie rodzaje uszczelek mogą spełniać szereg funkcji dotyczących izolacji, uszczelniania czy wygłuszania. Warunkiem jest natomiast prawidłowy dobór produktu i zgodność jego właściwości ze strukturą i typem klejonej powierzchni.

SZEROKI WYBÓR USZCZELEK SAMOPRZYLEPNYCH

Sam montaż uszczelki na powierzchni należy już do najprzyjemniejszych czynności. Znacznie trudniej jest jednak wybrać odpowiedni rodzaj produktu do konkretnego zastosowania. Jako producenci taśm, klejów czy uszczelek, jesteśmy w pełni otwarci na kontakt z klientem, a także dbamy o przedstawienie dokładnego opisu każdego pojedynczego produktu na naszym sklepie internetowym. Każda uszczelka widniejąca w naszej ofercie posiada szczegółowy wykaz parametrów technicznych, właściwości oraz opis przykładowych zastosowań. Oczywiście, dla pewności zachęcamy również do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy z chęcią pomogą nam w doborze odpowiedniego typu produktu.

Uszczelki przylepne w naszej ofercie dzielą się głównie względem materiału nośnika na filcowe, EPDM (kauczuk spieniony) oraz PE (pianka polietylenowa). Każda z nich występuje w różnej grubości, szerokości oraz długości nawoju. Istotny jest również rodzaj użytego na warstwie kleju. W kontekście uszczelek wyróżnia się typ akrylowy solvent oraz klej typu hot melt. Dobór konkretnego rodzaju powinien być uwarunkowany względem klejonej powierzchni oraz miejsca, w którym dany aplikator będzie przebywał.

PRZEZNACZENIE USZCZELEK SAMOPRZYLEPNYCH

Jak sama nazwa wskazuje, uszczelki mają za zadanie izolować lub chronić obszar przed przedostaniem się do niego niepożądanego czynnika. Takim często okazuje się zimne powietrze, które nieustannie próbuje przedostać się w głąb wszystkich pomieszczeń. Dlatego też, w naszej ofercie klienci będą mogli ujrzeć uszczelki do drzwi i uszczelki do okien – świetnie radzące sobie z izolowaniem przepływu powietrza i odporne na warunki atmosferyczne.

Dzięki rozmaitym formom i wymiarom oferowane  przez nas uszczelki świetnie spisują się również w kontekście izolowania fragmentów maszyn przemysłowych. Ich nośniki są w pełni odporne na różnego rodzaju środki chemiczne czy wysokie temperatury, a dodatkowo mogą posiadać właściwości tłumiące i wygłuszające dźwięk.

POSTAW NA SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA

Wybór uszczelki na własną rękę jest trudnym zadaniem. Dlatego też, jeszcze raz zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami aby wybrać najlepszą uszczelkę dopasowaną do Twoich potrzeb.