Wykroje z taśm

Wykroje z taśm samoprzylepnych

Specjalizujemy się w precyzyjnym sztancowaniu i wykrawaniu elementów z taśm jednostronnie i dwustronnie klejących. Oferujemy szeroką gamę gotowych wykrojów, do których zalicza się wykroje z taśm, stickery, arkusze z wykrojami, podkładki samoprzylepne, wykroje z uszczelek, eurozawieszki oraz kółka. Oprócz tego, możemy również na życzenie klienta wykonać indywidualne zamówienie odnośnie kształtu, materiału nośnika oraz wymiarów konkretnego produktu.

Dostępne w naszej ofercie wykroje z taśm samoprzylepnych sprawdzą się zarówno w przemyśle, jak i w codziennym użytku. Dzięki nim możliwe jest usprawnienie pracy na wielu obszarach, na których konieczne byłoby docinanie standardowej taśmy na jednolity wymiar.

Szeroki wybór asortymentu u producenta

Wszystkie taśmy i wykroje dostępne na naszej stronie wykonujemy w naszej hali produkcyjnej. W razie potrzeby możemy wykonać konkretny wykrój na indywidualne zamówienie. Z gotowych wyrobów, w naszej ofercie można znaleźć:

  • Kółeczka jednostronnie klejące na rolkach, używane do znakowania np. partii towarów wadliwych bądź sygnowania kierunku transportu;

  • Kółeczka dwustronnie klejące z fingerlistkiem, stosowane do łączenia powierzchni w celach montażowych produktów o niskiej wadze;

  • Wykroje z pianki na arkuszach, przeznaczone do montażu plakatów, emblematów czy tabliczek na różnorodnych powierzchniach;

  • Eurozawieszki z klejem kauczukowym, wykorzystywane przy ekspozycjach sklepowych dla produktów o niższej wadze;

  • Wykroje z taśm pryzmatycznych, stosowane głównie w celu oznaczania infrastruktury drogowej oraz ścieżek pieszych i rowerowych. Tego typu wykroje z taśm pryzmatycznych są używane do oklejania naczep;

  • Formatki księżyc/podkowa, używane w branży obuwniczej do produkcji wkładek;

Specyfika, właściwości i przeznaczenie każdego z produktów są szerzej opisane przy wyborze konkretnej pozycji. Niemniej jednak, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą dobrać typ wykroju zgodny z oczekiwaniami naszych klientów.

Odpowiedni dobór wykroju gwarancją wytrzymałości

Przy wyborze produktu z naszego sklepu warto zwrócić uwagę, z jakich materiałów wykonywane są poszczególne wykroje. Mogą one bowiem różnić się rodzajem nośnika oraz kleju nałożonego na jego warstwę. Każdy typ posiada swoje odmienne właściwości i jest przeznaczony do pracy w różnych warunkach. Wykroje z taśm klejących mocowane wewnątrz pomieszczeń, nie powinny być problematyczne jeśli chodzi o wybór. Trzeba natomiast zwrócić uwagę na strukturę powierzchni, do której przylegać będzie nośnik wraz z klejem. Warunki zewnętrzne wymagają już natomiast bardziej precyzyjnego wyboru asortymentu, który okaże się w pełni odporny na wilgoć, deszcz, zmienne temperatury i wiatr.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami po poradę

Odpowiedni kształt, format i wymiar to czynniki, które mogą stanowić o poprawności pracy samego wykroju. To samo dotyczy oczywiście nośnika i warstwy kleju, z którego produkt został wykonany. Nasz sklep oferuje szeroki wybór wysokojakościowych produktów, które przy odpowiednim zastosowaniu będą długotrwale pełnić swoją rolę i okażą się bardzo wytrzymałe. Dlatego też zachęcamy do kontaktu z pracownikami naszego sklepu, którzy w sposób profesjonalny doradzą w wyborze odpowiedniego wykroju dla konkretnego zastosowania.